Kurumsal Avantajlar

Kurye ve kargo operasyonlarınızı dakikalar içinde gerçekleştirin!

gelal sistemine hızlıca entegre olun.

Avantajlı fiyatlardan yararlanın.

Kargolarınızı sigortalı gönderin.

Dakikalar içinde teslimat yaptırın.

Kargolarınız elden ele dolaşmadan teslim edilsin.

Web’den ya da mobilden takip edin.

Lojistik süreçlerinizi kolaylaştırın.

7/24 destek alın.


Size ulaşalım

Şirketlere özel avantajlar gelal'da!

gelal Nedir?

Kargo ve taşımacılık sektörüne yeni nesil çözüm getiren gelal, paylaşım ekonomisi modelini ve teknolojinin gücünü kullanarak kargoları aynı yöne giden binlerce taşımacıyla buluşturan yeni nesil bir uygulamadır.

Neden gelal?

Daha Hızlı

Operasyonlarınız aktarma merkezlerine uğramadan gerçekleştirilir. Taşıma işlemleriniz sistem üzerinden; aynı yöne giden güvenilir taşımacılar ile yapılır. Kargonuz teslim alındığında hemen yola çıkar. Bu sayede kargo ve kurye işlemlerinizi vakit kaybetmeden dakikalar içinde gerçekleştirirsiniz.

Daha Güvenilir

Taşımaları kimin gerçekleştirdiğini bilirsiniz. gelal taşımacılarının kimlik, ruhsat ve ehliyet gibi belgelerinin tümü sisteme kaydedilmeden önce resmi olarak doğrulanır. Nakliye çalışanlarının tümü yetki belgeleri onaylanmış profesyonel kişilerdir.

Hassas Taşıma

Gönderileriniz şubeden şubeye aktarılmadan; paketleme, ayrıştırma, etiketleme ve sınıflandırma gibi işlemlere uğramadan direkt olarak alıcısına teslim edilir. Bu sayede en hassas gönderileriniz bile güvenle taşınır.

Canlı Takip

Uygulama üzerinden taşımacının anlık konumunu görebilirsiniz. Kargonuzun ne zaman teslim edileceğini canlı takip edebilir, gelal taşımacıları ile uygulama üzerinden telefon numaranız görünmeden konuşabilirsiniz.